Hizmetlerimiz

Düşümüz Ne?

"Sosyal Fayda Eğitimleri Tek Bir Çatıda" diyerek çıktığımız Sosyal Garaj yolculuğumuzda, alan uzmanlarının ve sivil toplum örgütlerinin tüm eğitimlerini tek bir platformda sunmayı ve öğrenme yönetim sistemleri alanında sivil toplum örgütlerinin en önemli çözüm ortağı olmayı düşlüyoruz.

Altyapımızda Neler Var?

Canlı yayın yapma, daha önceden kaydedilmiş videoları sisteme koyma, yoklama, sınav, ödev, katılımcıların videoları nerede izleyip bıraktığını görme gibi çok detaylı hizmetler bulunmakta. İşte bu hizmetleri STK'lara aşağıdaki şekillerde sunuyoruz.

1. Sosyal Garaj Sitesi Üzerinden Eğitimleri Yükleme (Mini Paket/Aylık 15 Dolar+KDV)

Sosyal Garaj'ın halihazır altyapısı üzerinden STK'lar veya alan uzmanları gönüllü oryantasyon programlarını veya diğer eğitimlerini ücretli veya ücretsiz olarak sisteme yükleyebilir. Ücretli eğitim satışlarını Sosyal Garaj koordine eder, elde edilen gelirin vergi dışındaki kısmı Sosyal Garaj ve İlgili Kurumla/eğitmenle bölüşülür. (Fiyat her 10 GB içindir. 50 Kişiye kadar canlı yayın altyapısı ve video sitesi üyelik giderleri Sosyal Garaj tarafından üstlenilir.)

2. Sosyal Garaj Sitesinde Alt Alan Adıyla Hesap Oluşturma (Medium Paket/Aylık 75 Dolar+KDV)

stkadi.sosyalgaraj.net uzantısıyla Sosyal Garaj Öğrenme Yönetim Sisteminin aynısı STK'nıza veya sosyal girişiminize özel oluşturulur. (Canlı yayın altyapısı ve video sitesi üyeliği tarafınızca üstlenilecektir.)

3. STK'lara Öğrenme Yönetim Sistemi Yazılımları Kurma (Maxi Paket/6.000 Dolar + KDV Kurulum Bedeli, aylık 75 Dolar + KDV Teknik Servis Bedeli)

STK'lara halihazırdaki Sosyal Garaj Öğrenme Yönetim Sistemini kendi ihtiyaçları doğrultusunda STK'nın istediği alan adına kurup teknik servisini sağlıyoruz. (Canlı yayın altyapısı ve video sitesi üyeliği tarafınızca üstlenilecektir.)

Tüm bu paketlerde halihazırda sitede bulunan eğitimler karşılıklı yapılacak anlaşma kapsamında ilgili STK'lara tanımlanabilmektedir.

Sosyal Garaj Dünya'nın Tüm Seslerine ve Renklerine Açıktır

Tüm Soru Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.
Bize Ulaşın